MaxiTicket
Trnafský festival
piatok
15
jún
Trnafský festival
ŠAM City Arena, Trnava
Vstupenky
Marie Rottrová / Trnava
štvrtok
7
jún
Marie Rottrová / Trnava
Amfík, Trnava
Vstupenky
KUBO muzikál
nedeľa
3
jún
KUBO muzikál
Amfík, Trnava
Vstupenky

Oznamy

Veľké koncerty v ŠAM City Arena !
9.2.2017

CITY ARENA začína predpredaj na jediný exkluzívny koncert LUCIE v roku 2017 na Slovensku. Predaj beží súčasne v sieťach MaxiTicket a Predpredaj. Jedná sa o prvé paralelne predávané podujatie cez novú službu systému MaxiTicket. Vstupenky na LUCIE do Trnavy sú k dispozícií na cityarena.maxiticket.sk.

Paralelný predaj vo viacerých predajných sieťach
1.2.2017

MaxiTicket zavádza inovatívnu technológiu. Zákazník platformy MaxiTicket sa môže rozhodnúť pre súčasný predaj podujatia vo viacerých predajných sieťach! Viaceré predajné siete teda môžu predávať súčasne tie isté voľné miesta. MaxiTicket zabezpečí integritu, ochranu predaných miest a kompletné riadenie turniketov.

Online predaj pre MSKS Šamorín
5.1.2017

Mestské kultúrne stredisko Šamorín predáva vstupenky na podujatia už aj online cez www.MaxiTicket.sk.

Balíkové vstupenky na kvalifikačné zápasy
14.9.2016

Viac o balíkových vstupenkách na zápasy Slovensko vs Škótsko a Slovensko vs Litva v oficiálnej tlačovej správe SFZ. Fanúšikovia reprezentácie môžu získať túto dvojvstupenku za zvýhodnenú cenu.

Kvalifikácia MS 2018, Slovensko vs Anglicko
4.9.2016

Vypredali sme náš prvý zápas Slovenskej reprezentácie "A". MaxiTicket v tejto záťažovej skúške obstál na výbornú. Systém bez problémov zabezpečil predaj aj riadenie turniketov v deň zápasu.

FC Spartak Trnava vs. FK Austria Wien
5.8.2016

4.8.2016 sa odohral zápas, na ktorý chcel ísť každý fanúšik FC Spartak Trnava. Po výhre Spartaka vo Viedni sa všetky vstupenky na odvetu do Trnavy vypredali v priebehu niekoľkých dní. Na štadióne vládla nezabudnuteľná atmosféra. MaxiTicket dokonale zabezpečil integritu miest pri predaji a naplnenie kódov do turniketov pred zápasom.

MaxiTicket™ a šport
20.8.2015

V roku 2015 sme dokončili a úspešne nasadili náš nový produkt MaxiTicket pre nový najmodernejší slovenský Štadión Antona Malatinského City Arena, Trnava. Pre ŠAM CITY ARENA zabezpečujeme kompletný online predaj s podporou, aplikáciu pre pokladne štadióna a obojsmernú komunikáciu MaxiTicketu s turniketovými bránami v CITY ARENE.