MaxiTicket
Hip Hop LIVE in Žilina
piatok
24
nov
Hip Hop LIVE in Žilina
Tipsport Aréna, Žilina
Vstupenky
Spartak vs. MŠK Žilina
sobota
25
nov
Spartak vs. MŠK Žilina
ŠAM CityArena, Trnava
Vstupenky
Koncert Čechomor
utorok
12
dec
Filip Tůma, Nela Pocisková
DK Trnava
Vstupenky

Potrebujete predávať vstupenky na vlastné podujatia?

Maxiticket je graficky orientované sieťové riešenie na predaj vstupeniek a správu divadla, kina a kultúrneho, alebo športového strediska. Systém predáva vstupenky aj na samostatné akcie, akými sú napr. festivaly, športové preteky, súťaže, konferencie, alebo výstavy.

V prípade záujmu o náš softvér nás prosím kontaktujte cez e-mail: info@maxiticket.sk

Najlacnejší na trhu a na mieru!

PredajUšetrite na predaji vstupeniek s naším škálovateľným riešením. Sami si zvolíte, o aký typ predaja máte záujem - predaj cez vlastné pokladne (Windows aplikácia), alebo webový online predaj (vrátene podpory mobilov), príp. kombinácia oboch. Predaj vstupeniek si viete spravovať aj svojpomocne za minimálne náklady.

V čom je Maxiticket™ iný?

Pre koho je MaxiTicket vhodný?

Pre malé divadlá, aj pre veľké štadióny a koncerty...

Kvalitne navrhnutá architektúra systému sa dokonale prispôsobí veľkosti vášho podujatia a je rentabilná pre malé prevádzky s nízkym počtom predajov, ale spoľahlivo zvládne vypredať do hodiny aj veľký koncert, alebo zápas.

Systém je nasadzovaný v divadlách na rakúskom trhu už vyšše 10 rokov. V roku 2014 sme systém inovovali aj na predaj veľkokapacitných podujatí (10-35 tis.miest, napr.športové zápasy, koncerty). Pre našich zákazníkov ponúkame neustály vývoj nových a prispôsobovanie existujúcich funkcií a starostlivosť o softvér.

Sme preverení najnáročnejšími

Naši TOP partneri