MaxiTicket
Koncert Elánu v Trnave
piatok
13
okt
Elán v Trnave
CITY ARENA, Trnava
Vstupenky
Kvalifikačný zápas Slovensko - Slovinsko
piatok
1
sep
Repre zápas Slovensko-Slovinsko
CITY ARENA, Trnava
Vstupenky
Koncert Čechomor
nedeľa
3
sep
Koncert Čechomor
Amfiteáter Trnava
Vstupenky

Potrebujete predávať vstupenky na vlastné podujatia?

Maxiticket je graficky orientované sieťové riešenie na predaj vstupeniek a správu divadla, kina a kultúrneho, alebo športového strediska. Systém predáva vstupenky aj na samostatné akcie, akými sú napr. festivaly, športové preteky, súťaže, konferencie, alebo výstavy.

V prípade záujmu o náš softvér nás prosím kontaktujte cez e-mail: info@maxiticket.sk

Najlacnejší na trhu a na mieru!

PredajUšetrite na predaji vstupeniek s naším škálovateľným riešením. Sami si zvolíte, o aký typ predaja máte záujem - predaj cez vlastné pokladne (Windows aplikácia), alebo webový online predaj (vrátene podpory mobilov), príp. kombinácia oboch. Predaj vstupeniek si viete spravovať aj svojpomocne za minimálne náklady.

V čom je Maxiticket™ iný?

Pre koho je MaxiTicket vhodný?

Pre malé divadlá, aj pre veľké štadióny a koncerty...

Kvalitne navrhnutá architektúra systému sa dokonale prispôsobí veľkosti vášho podujatia a je rentabilná pre malé prevádzky s nízkym počtom predajov, ale spoľahlivo zvládne vypredať do hodiny aj veľký koncert, alebo zápas.

Systém je nasadzovaný v divadlách na rakúskom trhu už vyšše 10 rokov. V roku 2014 sme systém inovovali aj na predaj veľkokapacitných podujatí (10-35 tis.miest, napr.športové zápasy, koncerty). Pre našich zákazníkov ponúkame neustály vývoj nových a prispôsobovanie existujúcich funkcií a starostlivosť o softvér.

Sme preverení najnáročnejšími

Naši TOP partneri