MaxiTicket
Trnafský festival
piatok
15
jún
Trnafský festival
ŠAM City Arena, Trnava
Vstupenky
Marie Rottrová / Trnava
štvrtok
7
jún
Marie Rottrová / Trnava
Amfík, Trnava
Vstupenky
KUBO muzikál
nedeľa
3
jún
KUBO muzikál
Amfík, Trnava
Vstupenky

Potrebujete predávať vstupenky na vlastné podujatia?

Maxiticket je graficky orientované sieťové riešenie na predaj vstupeniek a správu divadla, kina a kultúrneho, alebo športového strediska. Systém predáva vstupenky aj na samostatné akcie, akými sú napr. festivaly, športové preteky, súťaže, konferencie, alebo výstavy.

V prípade záujmu o náš softvér nás prosím kontaktujte cez e-mail: info@maxiticket.sk

Najlacnejší na trhu a na mieru!

PredajUšetrite na predaji vstupeniek s naším škálovateľným riešením. Sami si zvolíte, o aký typ predaja máte záujem - predaj cez vlastné pokladne (Windows aplikácia), alebo webový online predaj (vrátene podpory mobilov), príp. kombinácia oboch. Predaj vstupeniek si viete spravovať aj svojpomocne za minimálne náklady.

V čom je Maxiticket™ iný?

Pre koho je MaxiTicket vhodný?

Pre malé divadlá, aj pre veľké štadióny a koncerty...

Kvalitne navrhnutá architektúra systému sa dokonale prispôsobí veľkosti vášho podujatia a je rentabilná pre malé prevádzky s nízkym počtom predajov, ale spoľahlivo zvládne vypredať do hodiny aj veľký koncert, alebo zápas.

Systém je nasadzovaný v divadlách na rakúskom trhu už vyšše 10 rokov. V roku 2014 sme systém inovovali aj na predaj veľkokapacitných podujatí (10-35 tis.miest, napr.športové zápasy, koncerty). Pre našich zákazníkov ponúkame neustály vývoj nových a prispôsobovanie existujúcich funkcií a starostlivosť o softvér.

Sme preverení najnáročnejšími

Naši TOP partneri

MaxiTicket Scan (Android)

MaxiTicket Scan je Android aplikácia, určená pre organizátorov na overovanie vstupeniek na podujatie. Čítačka pracuje na bežných telefónoch/tabletoch, ale aj na špeciálnych zariadeniach s hardvérovými laserovými/led snímačmi. Tieto zariadenia vieme po dohode zapožičať.

Stiahnite si aplikáciu MaxiTicket Scan pre Android
Stiahnutie MaxiTicket Scan